XXXIV - Niedziela Chrystusa Króla

21 listopada 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE    22.11.2020 r.

1.Msze św. w Niedzielę 22.11. 20 r. . zostaną odprawione o g. 9.00, 11.00, 16.00.

- W Dni powszednie o g. 17.00 oprócz Wtorku i Czwartku – o g. 9.00.

2.  W dzisiejszą  Niedzielę ostatnią roku kościelnego po sumie będzie wystawienie Najśw.

Sakramentu i odmówiona Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa z aktem poświęcenia się Bożemu

Sercu.

3. Za tydzień I-sza Niedziela Adwentu –  w dni powszednie RORATY, będą odprawiane

w Poniedziałek, Środę, Piątek o g. 17.00 oprócz Wtorku i Czwartku. Na te Roraty zapraszam już

dziś wszystkich Parafian.

- Dla Dzieci i tych najmłodszych z lampionami – RORATY w Poniedziałek, Środę, i Piątek.

Przed mszą św. – procesja roratnia wewnątrz Kościoła.

Roraty rozpoczną się od śpiewu Godzinek o Niepokalanym Poczęciu N. M. Panny –

o 16.40 a potem procesja roratnia z lampionami w Kościele.

Dzieci które będą uczestniczyły w Roratach będą otrzymywały obrazki o tematyce  adwentowej.

Proszę Parafian i uczniów z naszej Szkoły najstarszej klasy o zrobienie wieńca adwentowego.

4. Wychodząc z Kościoła do nabycia prasa katolicka:

- „Gość Niedzielny z dodatkiem – „Gość Gdański” .

Karwia, dn. 21.11.2020 r.

Polecamy