Ważne Informacje: dla rodziców i młodzieży  bierzmowanej - z dn.  28.01.23 r.

- Młodzież do bierzmowania proszę by po Mszy św. w Niedzielę kto nie zabrał - zabrała pytania i odpowiedzi celem zaliczyła w wyznaczonym terminie wiadomości na temat Sakramentu bierzmowania oraz przez Ferie zimowe wybrała patrona Świętego lub Świętej i napisała życiorys o swoim patronie z uzasadnieniem wybranego przez siebie Patrona.

- Sakrament Bierzmowania wraz z Wizytacją kanonczną - Ks. Arcybiskup wyznaczył na dzień 27 lutego br.

- Spotkanie po feriach zimowych dla Młodzieży do bierzmowania w Poniedziałek 6 lutego br. po Mszy św. wieczornej tj. o 17.30. Obecność obowiązkowa.

- życiorys o swoim Paronie - (ce) należy dostarczyć 6 lutego br.

Polecamy